Antalya Körüklü Tente Sistemleri

Körüklü tente, market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür.
Körüklü tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 6 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

İpli Tente Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir.
Körüklü açılır kapanır Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

TENTE FONKSİYONU

sabit tente, mafsallı tente ve raylı tente ürünlerine nazaran farklı bir işlevselliğe sahiptir.
Pergole tente’de bulunan ileri geri hareket körükleri sayesinde tentenin her hangi bir noktasına elle müdahele gerektirmeden tentenin gölge verdiği noktaları ihtiyaca göre uygulanabilir.

TENTE ÖZELLİKLERİ

Tente, kullanılacak mekanların özelliğine göre alüminyum profil ve demir profilden imal edilip dış kaplaması statik fırın boyadır.
Körüklü tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve körük fonksiyonu sayesinde.
açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.
Körüklü tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda kullanılabilir.
2000 yılından bu yana körüklü tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce körüklü tente montaj kurulum hizmeti vermiştir.
körüklü tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Uygun Tente Fiyatları Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.
Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal körüklü tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü körüklü tente ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun körüklü tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.