Antalya Tenteci

Hakkımızda

MevsimTente 2000 yılında faaliyetlerine Hayrettin Kıraç kuruculuğunda Antalya’da başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini genişleterek klasik ürünlerin dışında reklam amaçlı ürünlerle de hizmet vermektedir. Kullanılan malzeme kalitesi işçilikteki özen sonucu yapılan ürünlerde maksimum verim ve müşteri memnuniyeti temel ilke olmuştur.

antalya tenteci Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

antalya tenteci Vizyonumuz 
Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı Tente, Branda ve Çadır sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmak’tır ve güçlü yapısını koruyarak, Tente, Branda ve Çadır sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

İlgili Aramalar

antalya tenteci, tente antalya, tente çeşitleri, tente nedir, tente fiyatları, tente sistemleri, tente motoru, tente malzemeleri, tente garaj, tente aparatları, tente amortisörü, tente ayağı, tente ayakları, tente altı aydınlatma, tente araba, tente branda, tente balkon, tente boyama, tente bezi, tente branda modelleri, tente branda renkleri, tente brandası, tente çadır, tente castors, tente camping, tente camping decathlon, tente carrefour, tente camp, tente canopy, tente çatı, tente çubuğu, tente çizimi, tente çardak, tente çıt çıt, tente demiri, tente dikiş makinası, tente direği, tenteci, antalya tenteciler, balkon perdesi ve tente sistemleri

Hayrettin Kıraç : 0542 477 4758
E-Mail : [email protected]
Adres : Yenigün mahallesi 1042 sokak mevlana apart no:1/b 07310 MURATPAŞA/ANTALYA