Baklava Diyarı Mafsallı Tente Çalışması
Baklava Diyarı Mafsallı Tente Çalışması

Baklava diyarı Mafsallı Tente çalışması

Baklava diyarı Mafsallı Tente çalışması

Baklava diyarı Mafsallı Tente çalışması ve görselleri
Baklava Diyarı Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente özel kol sistemi sayesinde ileriye ve geriye hareket sistemi, sağlanmış bir Tente modelimizdir.
Bu Kollar içinde çelik halat sistemi ve özel yay sistemi kullanılarak kolların  ileriye doğru.
Sert bir şekilde açılması sağlanmaktadır.
Kollar ön tutucu adı verilen alüminyum sayesinde ön kısımda bulunmakta olan % 100 alüminyum olan ön korniş  Ön Profil  adı verilen parçaya vidalama yapılarak sabitlenmektedir.
Arka kısımda bulunan kafes sistemi tente kolları ile arkada kısımda bulunan 40 x 400 kutu profil altlarında kullanılan, montaj, ürünüdür.
Düz ayak düz cephe olan alanların direkt olarak montajında kullanılmaktadır.
Arasında Bağlantı görevi görmektedir, ayrıca bu aparat üzerinden tentenin yükseklik ayarı yapılmaktadır.
Bu ayar 45 derece içerisinde istediğiniz yüksekliğe göre montaj ekiplerimiz tarafından ayarlanabilmektedir.
Montaj ayaklarımız tavan ve düz ayak olarak 2 bölümden oluşmaktadır.
Tavan ayak balkon altlarında kullanılan montaj ürünüdür.
Düz ayak düz cephe olan alanların direkt olarak montajında kullanılmaktadır.

İklim Koşullarına Dayanıklı, İthal, Paslanmaz, 5 Yıl Garantili, Ürün Ve Profesyonel Montaj. Uygun Fiyatlı Hızlı Kurulum Kolay Temizlenebilir Tente Sistemleri ile Hizmetinizdeyiz.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan ve son dönemler de artık gerek ticari kuruluşların gerekse de insanların yöneldiği ürünlerin başında yer alan mafsallı tente son derece ihtiyaç haline dönmeye de başlamış bulunuyor.
Tente, artık güneş ışınları ve yağmur. insanları son derece rahatsız eden dış etkenlere karşı koruyarak konforlu ve keyifli dakikalar geçirilmesine de yardımcı olmaktadır.
Üstelik ürünün güvenlikli yanının haricinde ergonomik özelliği de insanların ilgisini çeken en önemli faktörlerin de başında yer almaktadır.
Tüm bu detaylara sahip olan ürünleri sizlerde açık ortamlarda kullanmaya başlayarak yağmur ve güneş ışınlarına karşı da en iyi şekilde korunabilme şansına da sahip olabilirsiniz.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları Nereler?

Aklınıza gelebilecek her alanda ürün gönül rahatlığı ile kullanabilme şansına sahip olacaktır. Mafsallı tente kullanım alanları oldukça geniş olduğundan dolayı her ortamda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan da ürünü kullanabileceksiniz. Kullanım alanlarına göz attığımız da ise kafe, restoran, ev ve küçük işletmeler yer almaktadır. Bu gibi mekanlarda oldukça fazla rahat ve bir o kadar da şık bir görüntü sağlamayı başaran bu tür tente sistemlerine artık insanlar tarafından fazlaca ilgi duyulmakta ve artık ihtiyaç haline dönüşmeye de başlamaktadır.

Mafsallı Tente Teknik Özellikler:

Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları
Alüminyum ekstruzyon profiller
Elektrostatik toz boya (Ral kataloğu renkleri ; Ral 9016)
150, 200, 250, 300 cm ileri açılım
200-650 cm tek parça genişlik
45°’ye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim
İthal yada yerli akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği

Mafsallı Tente Fiyatları Ne Kadar?

Sürekli olarak güneşin boğucu ışınlarından ve yağmurlardan etkilenen insanlar. artık gerek evinin bahçe ya da balkonun da, gerekse de işletmesinde bu tür dış etkenlere karşı en iyi şekilde korunmak adına tente sistemlerine bir an önce başvurmaktadır.
Üstelik Mafsallı tente fiyatları piyasa değerlerinin altında bir rakamla sunulduğundan dolayı çok fazla para ödemenize gerek kalmadan sistemlere kavuşarak kendinize hem daha güvenli hem de daha konforlu bir yaşam alanları inşa etmeye de başlayacaksınız.

Mafsallı Tente İle Görsel Şıklık

Evinizde kullanmak istediğiniz tente sade ve gösterişsiz balkonlarınıza bile dinamiklik katarak eskiye oranla daha güzel şekilde görünmesine yardımcı olmaktadır
Üstelik eskiden işletmelerin pek çoğundan şahsi kişilere kadar hemen herkes mekânlarını PVC kaplamalarla örterek korunmaya çalışıyordu. Fakat artık daha modern ve görünüm bakımından da daha gösterişli bir sistem inşa edilerek reel yaşantımız da artık bir an önce kullanılmaya da başlanmaktadır. 
Mafsallı tente sistemleri ile artık sizlerde istediğiniz ortama çok kolay bir süre içerisinde kavuşabilme şansına sahip olacak ve daha konforlu bir ortamlara da artık en iyi şekilde kavuşma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Mafsallı Tenteyle Dış Etkilerden Korunun

Yağmur ve güneşin bundan böyle keyfinizi hiçbir şekilde kaçırmasını istemiyorsanız. sizlerde son derece güvenli olan ürünü bir an önce kullanmaya da başlayabilirsiniz.
Üstelik mafsallı tente malzemeleri daha çok sağlam ve dayanıklı profillerden oluştuğundan dolayı da. uzun yıllar hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan ürünü en güzel şekilde kullanabileceksiniz. Bundan böyle tente aracılığı ile yaz ve ya kış demeden ortam da sevdiğiniz insanlarla birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz.