Battı Çıktı Tente

Battı Çıktı Tente Görsel ve Şık Gölge

 
Battı Çıktı Tente Sistemleri  Dekoratif Battı Çıktı Tente Modelimizdir.

İsminden de anlaşıldığı gibi battı çıktı tente modelimiz evinize iş yerlerinize görsel şıklık katmasından ziyade sizi güneşten de korur.

Battı Çıktı Gölgelik

 

Battı Çıktı gölgelik, Genellikle otel ve teraslarda kullanılan şiddetli rüzgarın estiği sahil kenarı gibi alanlarda tercih edilen özel bit tente tasarımıdır ve ayrıca araları belli bir aralıkta açık olduğu için en kötü hava şartlarına bile dayanır. Kumaş seçenekleri oldukça fazladır black out, akrelik kumaş ve ithal jüt ve yerli jüt tercih edilmektedir.

Antalya’da Battı Çıktı Gölgelik

 

Kullanım açısından büyük ölçüde avantajlı olan bu ürünümüz Antalya’da çok sık kullanılmaktadır.

Bakıldığında Antalya battı çıktı gölgelik kapsamında direkt olarak oluşturulan seçenekler, kullanımın iki türlü olmasıdır. Mevsim koşullarına göre ayarlanabiliyor olması. sıcak olan yerler için ilk akla gelen ürünlerdendir. Tercih edilmesi durumunda kullanım son derece kolay olur. Siz de eğer bu alanda bir değerlendirme yaparsanız, sorun yaşamadan kullanımın avantajlı olmasını sağlayabilirsiniz. özel ölçülerde üretim, özel malzemeler ve çok daha fazlası direkt olarak size ulaştırılacaktır.

Battı Çıktı Gölgelik Çeşitleri

Kullanımı yaygın olduğundan, direkt olarak seçenek de bir hayli fazla oluyor. Bakıldığında gölgelik çeşitleri için çok sayıda seçenek sunulduğu görebilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde oluşturulan bu hizmetten faydalanarak, dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde üretim yaptırabilirsiniz. Sahillerde, kordonda, bahçe ve teraslarda sunulacak seçenekleri değerlendire biliriniz. Çeşitlere bakıldığında, direkt olarak sunulan imkan da memnuniyet verir. Renk açısından ya da malzeme açısından çok sayıda seçenek olduğunu göreceksiniz. Bu durumda avantajlı bir kullanım sağlanmış olursunuz.

Malzeme ve kumaş çeşitleri

Yapılacak olan tente gölgelik için Kumaş seçeneği çok fazla. Dilerseniz direkt olarak bu malzeme seçenekleri üzerinden hareket edebilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde size sunulacak olan seçenekler olduğundan, malzeme de memnun edecek. Kullanım son derece avantajlı bir hal alacak.

Battı Çıktı Renk çeşitleri

Malzemenin durumuna göre renk değişebilir. Bunun için direkt olarak renk seçeneklerine de bakabilirsiniz. Hem güvenli hem de sorunsuz kullanım sağlamaktadır. Üstelik renk konusunda da en iyi şekilde işlemlerin tamamlanması’da sağlanır. Bu alanda sunulacak olan seçenekler üzerinden, dilediğiniz gibi hareket etme imkanına sahipsiniz.

Boyut ve Ebatlar

Genişlik (min. - maks.)
istenilen ebatlarda

Seçenekler ve Ek Aksesuarlar

RAL Renk ve Renk Kombinasyonları
Saçak
Düz - Dalgalı