Konyaaltı Tente Sistemleri

Konyaaltı Tente Sistemleri  Başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de Tente, Branda, Çadır, Pergole, Katlanır Tente, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Asma Germe, Kış Bahçesi Ve Kasetli Tente referanslarımızla sektörün en iyi markaları ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.
Mevsim Tente, Tente sektöründe kalite standartlarını belirleyen gerek ekibi gerekse son teknoloji ekipmanları ile tente firmasıdır.

Konyaaltı Tente Sistemleri

Ürün Özellikleri

En son gelişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda yapı ruhsatı gerektirmeden tüm sistem konstrüksiyonlarının açılır kapanır bir düzenekte oluştuğu Radus Pergole Tente Sistemi ile klasik veya modern her ortamda şıklığı ve konforu global bir yaklaşımla postmodern bir çizgide birleştiriyoruz.
Farklı iki modelden oluşan Radus Pergole Tente Sistemi müşteri tercihine göre belirlenen kumaş, ahşap ve alüminyum konstrüksiyon renk seçimleri ile mekanınıza göre proje bazlı olarak uygulanmaktadır.

Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan STANDART kollu tente, zengin renk ve katalogları ile en iyiyi ve kaliteyi bir arada sunduğumuz modeldir. Metal aksamlar paslanmazlık (Elektrostatik boyalı) alüminyum aksamlara sahiptir. Sistemimizi tek, tek veya çoklu kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Opsiyonel özellikler arasında bulunan uzaktan kumanda, 100-150 mt. mesafeden kontrol edilmesini sağlar.

Motor Özellikleri

SOMFY – ALTUS 50 & 60 & 70 RTS MOTOR

  • Gövde içerisinde bulunan RTS radyo dalga alıcılı motor.
  • Uzaktan RTS verici ile kolaylıkla ayarlanabilen alt ve üst limit ayarları.
  • Uyumluluk : Inis RT, Centralis RTS,Telis 1 RTS, Telis 4 RTS, Telis soliris RTS ve Chronis RTS.
  • Radyo sensörler ile uyum.
  • Enkoder (kod çözücü) sayesinde herhangi bir pozisyondan doğru orta pozisyon uygulaması.
  • Geri besleme : Enkoder sistemi sayesinde malzeme konumunun birebir takibi.

Hakkımızda

MevsimTente 2000 yılında faaliyetlerine Hayrettin Kıraç kuruculuğunda Antalya’da başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini genişleterek klasik ürünlerin dışında reklam amaçlı ürünlerle de hizmet vermektedir. Kullanılan malzeme kalitesi işçilikteki özen sonucu yapılan ürünlerde maksimum verim ve müşteri memnuniyeti temel ilke olmuştur.

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Vizyonumuz 

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı Tente, Branda ve Çadır sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmak’tır ve güçlü yapısını koruyarak, Tente, Branda ve Çadır sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

Hayrettin Kıraç : 0542 477 4758
E-Mail : Bize Ulaşmak İçin Tıklayın