Körüklü Tente

Genel Kulanım Alanı Daha Çok Evler Olup Şık Görüntüsüyle Ve Geniş Gölgeleme İşlevi İle Siz Değerli Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Körüklü Tente Modelimizdir.
İsminde Geçtiği Gibi İskelet Aksanı 5 Adet Körükten Oluşup Bu Körüklerin Bir Birine Paralel Bir Şekilde Açılmasıyla Oluşan Gölgeleme Sistemidir.  Antalya Ve Akdeniz Bölgesinde Yaygın Ağı İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Körüklü Tente Sistemleri Montaj Ve Uygulama

market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür. Körüklü tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 6 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

İpli Tente Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir. Körüklü açılır kapanır Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

TENTE FONKSİYONU

sabit tentemafsallı tente ve raylı tente ürünlerine nazaran farklı bir işlevselliğe sahiptir.  Pergola tente’de bulunan ileri geri hareket körükleri sayesinde tentenin her hangi bir noktasına elle müdahele gerektirmeden tentenin gölge verdiği noktaları ihtiyaca göre uygulanabilir.

TENTE ÖZELLİKLERİ

Tente, kullanılacak mekanların özelliğine göre alüminyum profil ve demir profilden imal edilir.
Dış kaplaması statik fırın boyadır.  Körüklü tente,  genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılır.
Körük fonksiyonu sayesinde açılır ve kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.
 Ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda kullanılabilir.

Mevsim Tente

2000 yılından bu yana tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız.
Bu güne kadar yüzlerce körüklü tente montaj kurulum hizmeti vermiştir.
körüklü tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız.
yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Uygun Tente Fiyatları Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.
Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal tente ihtiyaçlarınız için.
Her türlü tente ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun  tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de Tente, Branda, Çadır, Pergola, Katlanır Tente, Mafsallı Tente, Asma Germe, Kış Bahçesi Ve Kasetli Tente referanslarımızla sektörün en iyi markaları ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.
Mevsim Tente, Tente sektöründe kalite standartlarını belirleyen gerek ekibi gerekse son teknoloji ekipmanları ile tente firmasıdır.

Örnek Çalışmalar