Gloria Jeans Büyük Şemsiye 3

Gloria Jean’s Cafe

Gloria Jean’s Cafe Büyük Şemsiye Çalışması

Gloria Jean’s Cafe İçin Yapmış Olduğumuz Büyük Şemsiye Çalışması

Gloria Jeans Büyük Şemsiye 3Kafeler konseptlerine uygun olarak açık alanlarını müşterilere açmaktadır. Açık alan konsepti oluşturulurken en önemli destekçimiz şemsiyelerdir. Açık alan kafeterya içerisinde bulunan büyük kafe şemsiyeleri, müşterinin keyifli ve rahat vakit geçirmesini sağlar. Dış mekanlarda iç mekan konforunu sağlamak isteyen cafe firmaları, ısıya ve suya dayanıklı yüksek kalite standartlarına sahip baca sistemli büyük bir cafe şemsiyesini tercih etmektedir. Büyük cafe şemsiyeleri çok daha geniş bir alanda konforlu yaşam alanları yaratır. Kafelerin konseptlerine uygun olarak farklı ölçülerde dış mekan sandalye modelleri tercih edilmektedir. Masa sandalyesini tamamen koruyacak şemsiye modellerine ihtiyaç vardır.

Büyük Kafe Şemsiyesi Nasıl Seçilir?

Kafeler için şemsiye seçimi çok önemlidir. Seçilen şemsiye modeli hizmet ve kafe konseptine uygun olmalıdır. Mekanın mimari tasarımına ve dekorasyonuna uygun olması gereken büyük cafe şemsiyesi de kaliteli olmalıdır. Mekanda kullanılan masa sandalye gibi oturma alanı elemanları şemsiyelere uygun kullanılmalıdır.

Kafeler şemsiye alırken işletme de yatırım yapıyor. Uzun vadede yatırım yapılan üründen kazanç sağlamak da gereklidir. Bu nedenle uzun yıllar dayanıklı ve sorunsuz kullanılabilecek büyük bir cafe şemsiyesi seçilmelidir. Alüminyum gövde tasarımlı ve solmaz kumaş garantili 5 yıl garantili cafe şemsiyesi modellerimiz işletmeler için iyi bir yatırım fırsatı sunmaktadır.