Raylı Tente

Raylı Tente

İşyerlerinin başarı elde edebilmesi için rakiplerinin her zaman önünde yer alması şarttır. Başarının sağlanabilmesinde müşterilerin mevsim etmenlerinden en iyi şekilde korunması şarttır. Bunu sağlamak için de raylı tente modelleri kullanılır. Raylı tenteler sayesinde mekânların açık bölümleri rahatlıkla koruma altına alınacaktır.

Antalya ülkemizde karasal iklimini en sert şekilde görülüğü şehirlerimizden bir tanesi. Sıcaklık değişimleri gün içerisinde dahi rahatlıkla olabiliyor. Bu sebeple de mekânlar açılır kapanır tentelerle koruma altına alınıyor. Açılır kapanır tentelerde çok farklı mekanizmalar kullanılabilmekte. Son dönemde çok dayanıklı olması ve herhangi bir sorun teşkil etmemesinden dolayı raylı tenteler en doğru seçim olarak gösterilebilmektedir.

Açılır Kapanır Özelliğe Sahip Raylı Tente Modelleri

İşletmelerin açıldığı sabah saatlerinde güneş ışınlarının etkileri çok yüksek seviyede olmamaktadır. Eğer hava yağmurlu değilse bu saatlerde işletmeler açık alanlarının üst kısımlarındaki tenteleri de kaldırmak isterler. Bunun için açılır kapanır tentelerin tercih edilmesi şart olmaktadır. Eğer raylı tente modelleri tercih edilirse sabah saatlerinde rahatlıkla tenteler açılabilecektir.

Öğlen saatleri geldiğinde ise güneş etkisini en üst düzeyde göstermeye başlar. Bu dönemde tentelerin kapatılması gerekli olacaktır. Aksi halde müşterilerin konforlu bir şekilde açık alanlarda zaman geçirmesi mümkün olmaz. Açılım işleminde olduğu gibi kapama işlemi de tek bir tuş ile yapılabilmektedir. Burada tentelerin tamamen kapatılmasına gerek olmayacaktır. Müşterilerin tamamını koruma altına alacak ancak bir kısmı açık bir şekilde kalacak pozisyonda da tenteler kullanılabilir.

Raylı Tenteler Nasıl Satın Alınır?

Antalya’da hizmet veren işletmeler müşterilerine sundukları kaliteyi bir üst seviyeye çekmek isterlerse Mevsim Tente ile iletişime geçebilirler. Açık alanları en teknolojik şekilde koruma altına almak için yapılacak olan başvurularda firmamızın yetkilileri işletmelere en iyi şartları sunacaktır. Firmamız tarafından çok sayıda farklı raylı tente modeli sunulmaktadır. İşletmeler bu modeller arasından seçimlerini yaparak alışverişlerini gerçekleştirebilirler. Tentelerin bedelinin belirlenebilmesi için ölçülerin alınması gerekli olacaktır. Ekiplerimiz işletmelerde ölçüleri aldıktan sonra net bir bedel belirlenir ve sonrasında firmamız tenteleri hazır ederek montaj işlemlerini gerçekleştirir. Montaj işlemleri için de ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.

Raylı Tente
Raylı Tente
Raylı Tente
Raylı Tente

Bir cevap yazın