Antalya Tente Tamiri, Bakımı Ve Onarımı.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir.
Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern. teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

Tente Bakımı

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı Tente, Branda ve Çadır sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak.
Yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı. taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmak’tır ve güçlü yapısını koruyarak, Tente, Branda ve Çadır sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

Triger arızası   pergola katlanır tente tamiri

Pergola katlanır tente nin  Tirigeri belirli bir süreden sonra bakım ihtiyacı duymakta ve değişimi gerekmektedir. Bakımı aksatılan ve  geciktirilen sistemlerin kayışları kullanılamaz hale gelmekte ve kopmaktadır. Bu durumda sistem çalışmaz ve taşıyıcı görevi gören uçtaki alüminyum hareket etmez. Şu durumda  ilk yapmanız gerekenler şunlardır.

 • Pergola katlanır tente nin kumandasından stop tuşuna basın
 • Tente nin bağlı olduğu sigortayı indirin
 • Son olarak mobil servis ekibimize ulaşın

Yukarıdaki  yapmanız gerekenleri sırasıyla hızlı bir şekilde yaparsanız pergola katlanır tente nin triger kopmasını, motorun yanmasını engellemiş olursunuz.

Firmamız Pergola katlanır tente tamiri ve Triger değişimi hizmeti vermektedir.

 

Motor arızası  Pergola katlanır tente tamiri

Uzun süre kullanılmış motorlar ve, yanlış müdahale sonucu sıkışan motorlar, ömrünü doldurmakta ve çalışmamaktadır. Bu durumda yapmanız gerekenler şunlardır.

 • İlk olarak  motorun sigortasını kontrol edin
 • Sigortada herhangi bir aksilik yok ise sigortayı kapatıp tekrar açın
 • Motorun ısınmış olabileceğini düşünüp yarım saat bekleyin
 • Motordan herhangi bir elektrik kaçağı tedbiri için sigortayı kapatın
 • Hala olumlu bir sonuç alamıyorsanız bizimle irtibata geçin

Firmamız Pergola katlanır tente tamiri ve motor değişimi hizmeti  vermektedir

 

Fitil Değişimi  Pergola katlanır tente tamiri

Bilindiği üzere pergola katlanır tente de hava su girişini engellemek ve dışarıdan soğuk girmesini engellemek için yan fitiller kullanılmaktadır. Bu fitiller genel olarak kolay kolay eskimez ve herhangi bir sıkıntı çıkarmamaktadır.  Yalnız kalitesiz imalat sonucu fitillerin yerinden çıkmış olduğunu düşünür isek 10 mm bir boşluk oluşur ve askıdaki tente rüzgar etkisiyle yanlardan su alabilir,  tamir gerektirir. Aynı zamanda olmayan yada eskiyen fitilin yerinden içeriye soğuk alabilir. Normalde bu durum sistemin çalışmasına engel değildir ancak! Fitiller motora veya tambura sarmış ise acilen aşağıda belirtilenleri yapmak gerekir.

 • Kumandanın Stop tuşuna basın
 • Sistemin sigortasını kapatın
 • Fitillerin motora sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin
 • Sıkışmak üzere olan fitil var ise kesin
 • Sıkıntı devam ediyor ise bizim ile iletişime geçin

Firmamız Pergola katlanır tente tamiri ve fitil değişimi hizmeti  vermektedir

 

Kumaş Yırtılması  veya alüminyum profilden ayrılması 

Kumaş değişimi  pergola tamiri yaparken en sık rastladığımız durumlar içerisindedir. Kumaş  ciddi bir darbe sonucu pergola katlanır tente  yırtılabilir Bunun yanı sıra merdiven altı üretilen pergola ucuz malzeme kullanılması durumuzda, alüminyum profil kumaşı bırakmaktadır. Bu tarz durumlarda ne yapılmalıdır.

 

Pergola Tente Tamiri  Yaptırırken Hangi Malzeme Kullanılmalı?

Pergola tamiri yaparken malzeme kullanımında orijinal avrupa ürünler tercihimizdir. Basit malzeme kesinlikle kullanmıyoruz. Pergola tente  tamiri sonrasında kullandığımız malzemeler uzun ömürlü ve sağlıklıdır. Motor seçeneğimiz Somfy ve Backer dır. Kullandığımız çekici ise 400 kg çelik triger kullanılmaktadır. Kullandığımız alüminyum kendi üretimimiz olup herhangi bir alaşım katkı maddesi kullanılmamaktadır.

 

Pergola Tente Tamiri Garantili midir ?

Pergola Tamir  sanıldığından zordur  kullandığımız malzemeler garantilidir. motor kayış fitil alüminyum gibi. Pergola  tamir yapılırken en çok dikkat ettiğimiz husus arızanın neden meydana geldiğidir. eğer sistemde arızayı tetikleyen bir üretim hatası varsa bu malzemenin ömrünü minumum seviyeye düşürür. Bu durumu herhangi bir garanti kapsamaz.

Otomatik katlanır tente tamiri

Otomatik katlanır tente tamiri

Otomatik katlanır tente sistemleri teknik ve bakım servisimiz firmamız tarafından 7/24 tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Otomatik katlanır tente sisteminizin kumaş değişimi, motor değişimi, kumanda ayarı, tente ray ayarı, tente kol ayarı ve tente iskelet aksam bakım ve onarım tamir sorunlarını en kısa sürede çözmekteyiz.

Katlanır Tente Tamiri için Bizi Arayım

Körüklü tente tamiri

Körüklü tente tamiri ve bakımı

Körüklü tente tamiri. Antalya genelinde körüklü tente kumaş değişimi, körüklü tente ip değişimi, körüklü tente iskelet boyama ve bakım, onarım ve tamirini uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmekteyiz.

Körüklü Tente Tamiri için Bizi Arayım

Mafsallı tente tamiri ve bakımı

Mafsallı tente tamiri ve bakımı

Mafsallı tente sistemleri üzerine. Kumaş değişimi, kol değişimi, tente dişli değişimi ve iskelet aksam tamiri, bakım ve onarım. İşlerinizi uzman ekibimiz ile sorunlarınızı en kısa sürede çözmekteyiz.

Mafsallı Tente Tamiri için Bizi Arayım

Kış bahçesi branda tamiri

Kış bahçesi branda tamiri

Kış bahçesi branda tamiri kış bahçesi branda değişimi, kış bahçesi fermuar değişimi, kış bahçesi branda tamiri, onarımı ve bakımı uzman ekinimiz tarafından sorunlarınız en kısa sürede çözülmektedir.

Kış Bahçesi Tamiri için Bizi Arayım
Şimdi Ara
whatsapp