yeşil çiftlik mafsallı tente çalışması 2

Yeşil Çiftlik Mafsallı Tente

Yeşil Çiftlik Mafsallı Tente

Yeşil Çiftlik Mafsallı Tente Çalışması

Yeşil Çiftlik Mafsallı Tente Yeşil Çiftlik Tavukçuluğa Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz

Mafsallı Tente Antalya

İklim Koşullarına Dayanıklı, İthal, Paslanmaz, 5 Yıl Garantili, Ürün Ve Profesyonel Montaj. Uygun Fiyatlı Hızlı Kurulum Kolay Temizlenebilir Tente Sistemleri ile Hizmetinizdeyiz.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan ve son dönemler de artık gerek ticari kuruluşların gerekse de insanların yöneldiği ürünlerin başında yer alan mafsallı tente son derece ihtiyaç haline dönmeye de başlamış bulunuyor. Tente, artık güneş ışınları ve yağmur. insanları son derece rahatsız eden dış etkenlere karşı koruyarak konforlu ve keyifli dakikalar geçirilmesine de yardımcı olmaktadır. Üstelik ürünün güvenlikli yanının haricinde ergonomik özelliği de insanların ilgisini çeken en önemli faktörlerin de başında yer almaktadır. Tüm bu detaylara sahip olan ürünleri sizlerde açık ortamlarda kullanmaya başlayarak yağmur ve güneş ışınlarına karşı da en iyi şekilde korunabilme şansına da sahip olabilirsiniz.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları Nereler?

Aklınıza gelebilecek her alanda ürün gönül rahatlığı ile kullanabilme şansına sahip olacaktır. Mafsallı tente kullanım alanlaoldukça geniş olduğundan dolayı her ortamda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan da ürünü kullanabileceksiniz. Kullanım alanlarına göz attığımız da ise kafe, restoran, ev ve küçük işletmeler yer almaktadır. Bu gibi mekanlarda oldukça fazla rahat ve bir o kadar da şık bir görüntü sağlamayı başaran bu tür tente sistemlerine artık insanlar tarafından fazlaca ilgi duyulmakta ve artık ihtiyaç haline dönüşmeye de başlamaktadır.

Mafsallı Tente Teknik Özellikler:

Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları
Alüminyum ekstruzyon profiller
Elektrostatik toz boya (Ral kataloğu renkleri ; Ral 9016)
150, 200, 250, 300 cm ileri açılım
200-650 cm tek parça genişlik
45°’ye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim
İthal yada yerli akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği

Mafsallı Tente Fiyatları Ne Kadar?

Sürekli olarak güneşin boğucu ışınlarından ve yağmurlardan etkilenen insanlar artık gerek evinin bahçe ya da balkonun da, gerekse de işletmesinde bu tür dış etkenlere karşı en iyi şekilde korunmak adına tente sistemlerine bir an önce başvurmaktadır. Üstelik Mafsallı tente fiyatları piyasa değerlerinin altında bir rakamla sunulduğundan dolayı çok fazla para ödemenize gerek kalmadan sistemlere kavuşarak kendinize hem daha güvenli hem de daha konforlu bir yaşam alanları inşa etmeye de başlayacaksınız.

Mafsallı Tente İle Görsel Şıklık

Evinizde kullanmak istediğiniz tente sade ve gösterişsiz balkonlarınıza bile dinamiklik katarak eskiye oranla daha güzel şekilde görünmesine yardımcı olmaktadırÜstelik eskiden işletmelerin pek çoğundan şahsi kişilere kadar hemen herkes mekânlarını PVC kaplamalarla örterek korunmaya çalışıyordu. Fakat artık daha modern ve görünüm bakımından da daha gösterişli bir sistem inşa edilerek reel yaşantımız da artık bir an önce kullanılmaya da başlanmaktadır. Mafsallı tente sistemleri ile artık sizlerde istediğiniz ortama çok kolay bir süre içerisinde kavuşabilme şansına sahip olacak ve daha konforlu bir ortamlara da artık en iyi şekilde kavuşma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Mafsallı Tenteyle Dış Etkilerden Korunun

Yağmur ve güneşin bundan böyle keyfinizi hiçbir şekilde kaçırmasını istemiyorsanız sizlerde son derece güvenli olan ürünü bir an önce kullanmaya da başlayabilirsiniz. Üstelik mafsallı tente malzemeleri daha çok sağlam ve dayanıklı profillerden oluştuğundan dolayı da uzun yıllar hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan ürünü en güzel şekilde kullanabileceksiniz. Bundan böyle tente aracılığı ile yaz ve ya kış demeden ortam da sevdiğiniz insanlarla birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz