Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü Tente Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Körüklü Tente Fiyatları

Evlerin balkonları ve küçük işletmelerin girişlerini yağmurdan ya da güneş ışınlarından korumak adına körüklü tenteler kullanılmaktadır.
Körüklü tente fiyatları son derece uygun olduğundan insanlar farklı bir arayış içerisine girmezler.
Kullanılacak olan tenteler ile gerekli koruma çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir.
Hafif bir malzemeden üretildiği için açma ve kapama işlemleri de oldukça kolay gerçekleştirilir.

Tenteler günümüzde kendisini geliştirmeye devam etse de körüklü tente modelleri nostaljik yapısını korumaya devam etmektedir.
Bu tentelerin tercih edilmesi açılır kapanır özelliği, yer kaplamıyor oluşu, ekonomikliği ve kişiye özel olarak üretilebilmesidir.
Tüm bu özellikleri bünyesinde toplamayı başaran bir model olduğundan işletmeler ve balkonlar için olabilecek en iyi tente modelidir.

Özel Tasarım Körüklü Tente Modelleri

Körüklü tenteler evlerin balkonlarında ya da küçük işletmelerin giriş kısımlarında kullanılırken genellikle muşamba gibi kalın ve rahatlıkla katlanabilen malzemelerden üretilmektedir. Ahşap ya da alüminyum ürünler tercih edilmez. Üretiminde kullanılan malzemeler körüklü tente fiyatları üzerinde olumlu etkiler yaratmaktadır. Fiyatının çok uygun seviyede kalmasını sağlar.

Bu üretim malzemeleri ekonomik açıdan olumlu etki sağlarken tentelerin kişiye özel üretimine de imkan tanımaktadır. Körüklü tente modelleri istenen her renkte üretilebilir. Apartmanın mimari tasarımına uygun bir renk seçilerek balkonlarda uygulanması mümkün olacaktır. İş yerlerinde ise markanın kendine has bir rengi bulunuyorsa bu renkte tenteler tercih edilebilir. İstenirse üzerine isim ve logo eklemeleri de yapılacaktır.

Özel Tasarım Körüklü Tenteler Nereden Alınır?

Antalya’da bulunan ve körüklü tente ihtiyacı doğan kişilerin adresi her zaman Mevsim Tente olmalıdır. Firmamız uzun yıllardır Antalya içerisinde sunduğu hizmet ile birçok markanın ilk tercihi haline gelmiştir. Tente sektöründe en standart ürünlerden en gelişmiş ürünlere kadar tamamını en uygun şartlarda sunan firmamız körüklü tentelerde de en çok tercih edilen firmadır.

Firmamıza gelerek başvurularını yapan kişiler körüklü tente fiyatları konusunda diğer hiçbir adreste göremeyeceği kadar iyi fiyatlarla karşılaşacaktır. Gerekli ebatlar belirlendikten sonra istenen özelliklere sahip olan ürünler hazır hale getirilecektir. Sonrasında ücretsiz montaj işlemi ile firmamızın hizmetleri başarılı bir şekilde tamamlanır.

Körüklü Tente Resimleri

balkon körüklü tente fiyatları

Balkon Körüklü tente fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Bu tarz tente çeşitleri incelendiğinde çok sayıda çeşitli modellerde tente üretildiği ortadadır.
Bu nedenle her bir tentenin niteliğine göre fiyatı da artmakta ya da düşmektedir.

Özellikle tentenin brandası büyük önem taşır. Çünkü kullanılan malzeme ne kadar dayanıklı ise, tentenin kullanımı da o kadar verimli ve konforlu olur.
Ayrıca her bir modelin ücreti de kendine göre farklılık gösterir. Örneğin bir vitrin önüne yapılan körüklü tarzındaki tente ile ev balkonuna yapılan sistem birbirinden oldukça farklıdır. Bu nedenle maliyetleri de bu farklılıklar oranında değişir.

Buna ek olarak bu tarz tente istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Haliyle ebatları daha büyük olan tentenin, fiyatları da bu oranda artış göstermektedir.

Birçok işletme vitrin önüne bu çeşitte tente sistemi kurdurmaktadır. Böyle durumlarda genellikle saçakların olduğu bölgeye firmanın logosu ya da reklamı baskı yöntemiyle eklenebilmektedir.

körüklü tente fiyatları antalya

Körüklü tente Antalya Fiyatları çeşitlerinde, tentelerin metre fiyatlarının da modelden modele göre değişiklik gösterdiği görülmektedir.
İşletme girişlerine, pencere önlerine, balkonlara yapılan bu tente sistemi kalitesine, modeline, desenine ve rengine göre farklı maliyetler ortaya çıkarmaktadır.
Bu nedenle öncelikle bu konularda bir karara vararak fiyat talebinde bulunulmalıdır.

Firmamız her türlü soruda müşterilerimizin yanındadır ve var olan bütün soru işaretlerinin çözümünü sunmak için buradadır.
Bu nedenle web sayfamız üzerinden firmamıza erişim sağlayabilir ve daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Şimdi Ara
whatsapp