Biz Tente Firmasıyız

Mevsim Tente 2000 yılında faaliyetlerine Hayrettin Kıraç kuruculuğunda Antalya’da başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini genişleterek klasik ürünlerin dışında reklam amaçlı ürünlerle de hizmet vermektedir. Kullanılan malzeme kalitesi işçilikteki özen sonucu yapılan ürünlerde maksimum verim ve müşteri memnuniyeti temel ilke olmuştur.

2000
Firmayı kurduk
Yaklaşık 20 yıl önce iki kişilik bir firma olarak başladık. Çok geçmeden ekibimize katılımlar başladı ve bu noktadan sonra hızlı büyümeye başladık

2010
İkinci şubemiz
Son yıllarda çok hızlı büyüdük, yani 2010 yılında ikinci bir lokasyon açtığımız yıldı. Yeni lokasyon 4 uzman ekip ile başladı.

2020
Geldiğimiz Nokta
2020 yılına kadar yapmış olduğumuz sayısız projeyi zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir

Vizyonumuz

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı Tente, Branda ve Çadır sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmak’tır ve güçlü yapısını koruyarak, Tente, Branda ve Çadırsektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

+ Tente Tasarlandı
% Memnun müşteri
m2 Ürün teslim edildi
+ Uzman Ekip
Şimdi Ara
whatsapp