hayrettin mevsim tente

Hakkımızda

Mevsim Tente 2000 yılında faaliyetlerine Hayrettin Kıraç kuruculuğunda Antalya’da başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana ürün yelpazesini genişleterek klasik ürünlerin dışında reklam amaçlı ürünlerle de hizmet vermektedir. Kullanılan malzeme kalitesi işçilikteki özen sonucu yapılan ürünlerde maksimum verim ve müşteri memnuniyeti temel ilke olmuştur.

M

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

V

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı Tente, Branda ve Çadır sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmak’tır ve güçlü yapısını koruyarak, Tente, Branda ve Çadırsektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

hakkımızda
Ürün Tasarımı
82%
Ürün & Geliştirme Desteği
70%
Müşteri Deneyimi Ve Araştırması
70%
Planlı & Çalışma
90%

Çeyrek asırlık tecrübesi ile uzmanlaştığı sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle.
İsmini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları İle Özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, son’landırmaktır.
Ve güçlü yapısını koruyarak, sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.

Hakkımızda logo