Branda Kış Bahçesi Membran sistemleri

Branda Kış Bahçesi Membran
Artık hayallerinizi kış bahçenizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Kış Bahçesini şeffaf yaptırarak bahçe ve teraslarınızın ister işyerlerinizin ister cafenizin bahçesini yılın sadece belli ayında değil 12 ay boyunca aralıksız kullanabilme keyfini yaşaya bilirsiniz.
Üst kısımları sabit olarak üretilen bu sistemin kenar kısımları fermuarlı olup istendiğinde kolaylıkla toplanabilmektedir.
Kış bahçesi’nin Kenar kısımları kapattığınızda mekanınızı kışın yağmurdan ve soğuktan koruyabilir, klima ve ısıtıcılarla ortam sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kış Bahçesi Şeffaf Kaplama’lı Kış Bahçeleri yağmura dayanıklı bahçe ve balkon kılıf, minder, tente ve diğer aksesuarlar. balkonlarda, bahçe ve teras katlarda, Cafe, Restaurant ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

KIŞ BAHÇESİ RESİMLERİ

Kış Bahçesi Branda
Kış Bahçesi Branda
Kış Bahçesi Branda
Dondurma Dükkanı Kış Bahçesi
Dondurma Dükkanı Kış Bahçesi
Kış Bahçesi Branda
g-hot pizza
g-hot pizza
Kış Bahçesi Branda
Kış Bahçesi Şeffaf Branda
g-hot Pizza Otomatik Kış Bahçesi
Kış Bahçesi Branda
Kış Bahçesi Branda
g-hot pizza
Kış Bahçesi Şeffaf Branda
Kış Bahçesi Şeffaf Branda
Kış Bahçesi Şeffaf Branda

Branda Kış Bahçesi Membran

Her mevsim ayrı tadı yaşamak, mevsiminde ortamın ısısını ayarlamakla oluyor ise ve de çözüm bu ısı farkını azamiye indirmek ise çözüm. kış bahçesi Mevsim Tente Membran Branda sistemleri diyoruz. Mevsim Tente güvencesi ile kış bahçesi uygulamalarımız hakkında bilgi için lütfen bizim ile temas kurunuz. Bahçelerinizde kış mevsiminde de keyfiniz farklı olsun. Antalya Ve Akdeniz Bölgesinde Artık Kışlar Sizler İçin Sorun Olmayacak. Rüzgar, Yağmur Ve Soğuğu Önlemek Bizim İşimiz. Mevsim Tente Uzman Kadrosu Ve Kaliteli Ürünleri İle Siz Değerli Müşterilerimiz İçin 7/24 Hizmetinizde.
Şeffaf Kış bahçesi olarak da Kullanılan Şeffaf Tente Branda bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda. Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir. Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi Kullanım alanları:

Kafeterya, Restoran , Balkon , Veranda , Tentelerin Etrafı ve Pergolanın etrafını Kapatarak , Kış bahçesine dönüştürerek değerlendirebilirsiniz.
Şeffaf Tente Branda Sigara Yasağından sonra daha çok revaç görmüş olup kafeterya Otel, Restoran gibi İşletmelerin zarar görmemesi için düşünülmüş bir Sistemdir.
Şeffaf Branda ile alanınızı ısıtabilir daha geniş alanlara kolaylıkla sahip olabilir ve yeni müşteri çevresi kazanabilirsiniz.
Bu ürünü hem yaz aylarında hem kış aylarında kolaylıkla kullanabilir dilerseniz başka bir yere taşıyabilirsiniz.
Fermuarlı branda aksamı ile istediğiniz zaman kapalı bir mekan oluşturabilir dilerseniz fermuar aksamını açarak havadar balkon gibi bir alana çevirebilirsiniz.

Şimdi Ara
whatsapp